ارتباط درآمد بیشتر با درک‌شدن در رابطه!

اینکه احساس‌کنیم درک شده‌ایم، ما را از انزوا و قطع ارتباط با دیگران دور نگه‌می‌دارد و در عبور از لحظات سخت زندگی، با دانستن اینکه برای دیگران مهم است ما چه احساسی داریم، پشت‌‌گرم هستیم و تنها نیستیم.

ما وقتی احساس می‌کنیم درک می‌شویم، تازه می‌گذاریم که دیگران خود واقعی‌مان را ببینند و بدون اینکه نگران‌باشیم اجازه می‌دهیم نقاط ضعف مان دیده‌شوند. که این البته ما را آسیب‌پذیرتر هم می‌کند چون شخصیت و زندگی‌ما مثل ساختمانی است که یک درب‌دارد، وقتی درب را بازباشد هم رحمت از درب وارد می شود و هم زحمت و ایرادی در این کار نیست اما اکثر ما چون در زندگی و روابط‌مان درست درک‌نمی‌شویم، از ترس آسیب‌دیدن، درب را می‌بندیم برای همین‌هم امروز می‌بینید که در زندگی‌های افراد اینقدر رحمت و برکت کم‌است با اینکه این‌همه به برکات مادی و معنوی نیاز داریم.

شاید تابحال به این فکرنکرده بودید که ممکن است ارتباطی بین دریافت برکات‌ مادی و معنوی و درک‌نشدن‌تان در رابطه وجود داشته‌باشد. اما امروز به سادگی متوجه نکته بسیارمهمی شدیم، اینکه خوب درک‌نشدن‌مان از طرف دیگران باعث اتفاقاتی می شود که رحمت و برکات اندکی به زندگی‌مان بیاید، آنهم درست موقعی که به اتفاقات‌خوب، ارتباطات‌بیشتر و درآمدبیشتر نیازداریم.

اگر می‌خواهید در این زمینه بیشتر بدانید و راه‌حلی برای درک‌نشدن‌تان در رابطه پیداکنید، با مطالب دیگرمان همراه‌باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *